Ana içeriğe geç

Eşyalarını Tamir Et

Onarma Hakkı

Parçalar ve Aletler

Aletler

Hiçbir alet belirtilmedi.

Parçalar

  1. M6 x 20 screw for each corner. Insert T Nuts before M5 screws and do not tighten them now. Just to keep the frame in shape. M6 x 20 screw for each corner. Insert T Nuts before M5 screws and do not tighten them now. Just to keep the frame in shape.
    • M6 x 20 screw for each corner. Insert T Nuts before M5 screws and do not tighten them now. Just to keep the frame in shape.

  2. Nintendo Switch Kit'leri

    Oyuna geri dönmek için hızlı bir düzeltme

    Switch Kit'leri Satın Al

    Nintendo Switch Kit'leri

    Oyuna geri dönmek için hızlı bir düzeltme

    Switch Kit'leri Satın Al
Sonuç

Cihazınızı yeniden monte etmek için bu talimatları tersten uygulayın.

2 farklı kişi bu kılavuzu tamamladı.

Ziya Yıldız

Üyelik tarihi: 07-11-2018

61 İtibar

1 Kılavuz yazıldı

0 Yorum

Yorum Ekle

İstatistikleri Görüntüle:

Son 24 Saat: 0

Son 7 gün: 1

Son 30 gün: 8

Her zaman: 421